HAKKIMIZDA
Cameks

Otomotivden Akrilik sanayiine, Mimari Camdan yangın camlarına kadar çok değişik alanlarda üretici olan Pilkington firmasının İngiltere, Almanya, Amerika(LOF) fabrikalarında üretilen tüm çeşitleri Cameks gerek büyük Türk üretici ve satıcı firmalarına, gerekse son kullanıcılara temsilci sıfatıyla pazarlamaktadır.

Pilkington Mimari bölümünün ürünü olan Planar Sistemleri konusunda proje bazında çalışmaları yine Cameks müşterileriyle birlikte takip edip, anahtar teslimi taahhütlere girmekte ve projeleri İngiltere ile ortak olarak takip edip, teslim etmektedir.

METCAM

Uygarlık tarihinin ilk döneminden başlayarak gündelik yaşamın en vazgeçilmez gereklerinden biri olan cam, çağdaş teknolojinin verileri, modern mimarinin gereksinmeleri ile yepyeni bir boyut kazanmıştır.

DEVAMINI OKU
PİLKİNGTON

Global pazarda lider cam üreticilerinden olan Pilkington farklı ihtiyaçları karşılayacak geniş ürün gamı sunar. Devam eden Ar-Ge çalışmaları sonucunda her geçen gün geliştirdiği ürünleri dünyanın dört bir yanında görmek mümkündür.

As a member of the NSG Group, Pilkington is one of the leading glass suppliers in the world. 

Pilkington, which was acquired by NSG Group in 2006, invented the Float Process, by which most of the world's high quality glass is made. The Pilkington brand is synonymous with technical excellence and service in the glass industry.

DEVAMINI OKU
METCAM İthalat, İhracat ve Mühendislik Ltd. Şti.
Kızıltoprak, Bağdat C. No: 155/11 Korur Apt Kat:4 34724 Kadıköy - İstanbul / TR
+90 216 345 41 01
Copyright © MetCam 2019. Tüm Hakları Saklıdır.