HAKKIMIZDA
Metcam

Günümüzde cam, inşaatı bütünleyen bir ara mal olma düzeyini aşmış, inşaat maliyetlerini düşürücü, yapıların değerini artırıcı, çok yönlü tasarruf ve yüksek performans sağlayıcı yeni işlevler kazanmıştır.

20 yılı aşkın deneyimi ile Met Cam, camda teknolojik her türlü gelişmeyi günü gününe takip ederek, tüm gelişmeleri ABD ve Avrupa ile eşzamanlı olarak Türkiye pazarına sunmaktadır.

Dünya Cam Devi Pilkington firmasının Türkiye Acentesi olan Cameks firması Met Cam’ın kardeş kuruluşudur. Pilkington teknolojisinin tüm imkânları kullanılarak cam konusunda olabilecek her türlü teknik destek Met Cam tarafından sağlanmaktadır.

CAMEKS

Met Cam'ın yan kuruluşu olan Cameks dünyanın en büyük cam üreticisi olan Pilkington firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.


DEVAMINI OKU
PİLKİNGTON

Global pazarda lider cam üreticilerinden olan Pilkington farklı ihtiyaçları karşılayacak geniş ürün gamı sunar. Devam eden Ar-Ge çalışmaları sonucunda her geçen gün geliştirdiği ürünleri dünyanın dört bir yanında görmek mümkündür.

As a member of the NSG Group, Pilkington is one of the leading glass suppliers in the world. 

Pilkington, which was acquired by NSG Group in 2006, invented the Float Process, by which most of the world's high quality glass is made. The Pilkington brand is synonymous with technical excellence and service in the glass industry.

DEVAMINI OKU
METCAM İthalat, İhracat ve Mühendislik Ltd. Şti.
Kızıltoprak, Bağdat C. No: 155/11 Korur Apt Kat:4 34724 Kadıköy - İstanbul / TR
+90 216 345 41 01
Copyright © MetCam 2019. Tüm Hakları Saklıdır.